Jest to dość wymagające zadanie

Dodane: 13-08-2014 10:03
Jest to dość wymagające zadanie W moich innych wpisach omawiałem już takie tematy, chcę więc uzupełnić moje wcześniejsze wypowiedzi. Jeśli w firmie dojdzie do wypadku przy pracy to pracodawca ma obowiązek sporządzenia dokumentacji powypadkowej BHP. Jest to dość wymagające zadanie dlatego z pewnością warto...W moich innych wpisach omawiałem już takie tematy, chcę więc uzupełnić moje wcześniejsze wypowiedzi.

Jeśli w firmie dojdzie do wypadku przy pracy to pracodawca ma obowiązek sporządzenia dokumentacji powypadkowej BHP. Jest to dość wymagające zadanie dlatego z pewnością warto w tej sprawie zdać na specjalistów. Odniosę się jeszcze do innej kwestii.

Należy powiedzieć o tym, że okresowe szkolenie bhp kończy się dla pracownika egzaminem z zakresu wiedzy objętej szkoleniem. Po zdaniu takiego egzaminu nasz pracownik otrzymuje stosowne zaświadczenie, którego kopię przechowuje ośrodek BHP. Podobnie wygląda kwestia sprawy, którą zaraz poruszę.

Zatrudniając pracownika, który już wcześniej pracował w naszej firmie i znów go zatrudniamy, nie musimy przeprowadzać szkoleń bhp ponownie. W tym temacie dodam jeszcze jedno.

Zarządzanie firmą jest jedną z bardziej stresujących i czasochłonnych zadań. Pisałem już o metodach oszczędności czasu. Warto też oszczędzić sobie stresu i przekazać innym część swoich obowiązków - warto przekazać firmom zewnętrznym np. sprawy BHP czy rachunkowość. Zwłaszcza w małych firmach gdzie nie będzie się tworzyć etatu specjalisty bhp. Natomiast teraz chcę poruszyć nieco inny temat.

Czy warto samemu zajmować wszystkimi sprawami w własnej firmie? Oczywiście można nieco oszczędzić prowadząc samemu rachunkowość i zajmując się sprawami BHP. Jednak należy pamiętać, że nasz czas kosztuje - można go przecież wykorzystać na pracę w firmie. Z innej strony patrząc.

Mam nadzieję, że mój tekst był fajny. Zamierzam jeszcze kiedyś powrócić do tego tematu. szkolenia bhp
Więcej informacji także tutaj nadzór bhp
Więcej informacji także tutaj szkolenia bhp
Jeśli mowa o usługi bhp to wspomnę też o innych źródłach.
Więcej informacji także tutaj szkolenia bhp


© 2019 http://ciekaweapartamentynawczasychorwacja.waw.pl/